Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

MG digital

Magazyn Gdański w internecie: https://joom.ag/5UVC

Może być zdjęciem przedstawiającym niebo i tekst „Magazyi Nr12(313)2020 PROMOTION MAGIZINE Gdański 00 MA PISMO OPROMOCYJNE Przyjaciołom, Sympaty kom, Klientom Współpracownikom Magazynu, Gdańskiego Radosnych iZdrowych Swiąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021! eklamy”

Szanowni Przyjaciele, Sympatycy, Czytelnicy !

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy. To czas, który zwykle pragniemy spędzić w gronie rodziny, najbliższych.  Jednak obecnie żyjemy w czasach, kiedy poczucie naszego bezpieczeństwa jest zagrożone, a jutro niepewne… Chcemy być zdrowi, szczęśliwi, otoczeni miłością i życzliwością. Cieszymy się każdą chwilą spędzoną z bliskimi osobami, z dziećmi i wnukami.  To one dają nam prawdziwą radość,  a więc czas wypełniony spotkaniami z najbliższymi jest dla każdego bardzo cenny.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne niż dotychczasowe. Trudniejsze z uwagi na wprowadzone ograniczenia i rygory dotyczące ilości osób, z którymi możemy zasiąść wspólnie do stołu wigilijnego, świątecznego…  Z niektórymi członkami rodziny nie będziemy mogli się spotkać się osobiście, tylko  będziemy mogli zatelefonować lub napisać życzenia i wysłać tradycyjną kartką lub online.

Mimo wszystkich obostrzeń, każdy z nas jednak wierzy, że pandemia niedługo minie i wrócimy do normalności. Warto więc pomyśleć o prezentach. Niech będą to takie, które sprawią radość najbliższym. Mogą być także i takie (np. smartfony,ipady) które przysłużą się całej rodzinie, nie tylko w czasie Świąt i Nowego Roku...Tak wiec, Drodzy Czytelnicy, życzę każdemu z Was wymarzonego prezentu pod choinką. Życzę, by mimo trudności ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem radosnym i czasem naszej miłości wobec drugiego człowieka, także czasem dobroczynnego działania. Może wokół nas są osoby samotne lub zbyt skromne by upomnieć się o pomoc. Wspierajmy słabszych, chorych. Dajmy pocieszenie nawet dobrym słowem i małym gestem. Bądźmy razem. I, jak mówił poeta, możemy różnić się pięknie…

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Do Siego Roku!

Brygida Susko-Tumielewicz