Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Csio Sopot 2019

Zapraszamy na sopocki Hipodrom od 13 do 16 czerwca br.

W puli nagród ponad 2 miliony złotych, 144 zgłoszone konie, 10 prestiżowych konkursów i nazwiska, które elektryzują kibiców jeździectwa, w każdej szerokości geograficznej. Już 13 czerwca na sopockim Hipodromie sygnał do startu usłyszy pierwszy zawodnik Lotto CSIO5* Sopot 2019 – hippicznych rozgrywek, które rok po roku zmieniają oblicze europejskiego jeździectwa.


Na tę chwilę z pewnością czeka wielu fanów skoków przez przeszkody. Piękna i zarazem emocjonująca dyscyplina z udziałem najlepszych jeźdźców świata działa na widzów, jak magnes. Przez 4 czerwcowe dni rywalizacja wspaniałych koni pokonujących wysokie przeszkody stanie się udziałem publiczności, która podobnie jak w ubiegłych latach licznie zasiądzie na widowni przy głównej arenie sopockiego Hipodromu.

Czytaj więcej...

Gdańsk stawia na architektów

Studio Dobrych Rozwiązań ponownie zawita do Gdańska! Spotkanie odbędzie się 12 czerwca br. w Hotelu Amond. Jego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne i materiały przeznaczone do stosowania we wnętrzach. Będą też mieli niepowtarzalną okazję do rozmów, wymiany zawodowych doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Wstęp wolny - obowiązują wcześniejsze zapisy.

4 czerwca w Gdańsku

Otwarcie lokalu pokazującego świat bez Unii Europejskiej

4 czerwca w Strefie Społecznej przy Sali BHP w Gdańsku otwiera się specjalne miejsce – PReunion Bar. Jednym z najważniejszych dokonań naszej transformacji było wejście Polski do Unii Europejskiej. Od 15 lat możemy cieszyć się z przynależności do Wspólnoty. Goście nowego lokalu w obrazowy sposób przekonają się, jak korzystny wpływ na ich codzienność miały działania zrealizowane dzięki obecności Polski w Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Smutne wieści z PTTK O/Gdański

List prezesa Stanisława Sikory:

Koleżanki i Koledzy Przewodnicy PTTK.

Ten rok zaczął się dla nas niedobrze. W styczniu zmarł nasz mentor Kolega Wojciech Charkin, kilka dni później  zamordowany został orędownik przewodników gdańskich Pan Prezydent Paweł Adamowicz, w ostatni  czwartek dotarła do nas wiadomość o śmierci naszej Koleżanki Ireny Barchan-Okońskiej. Naszej Irenki. Irenki, którą bardzo, bardzo lubiliśmy. Zawsze pogodnej i życzliwej dla nas wszystkich, i uśmiechniętej z błyszczącymi oczyma.

Czytaj więcej...

Podkategorie