Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Maleją szanse na budowę Obwodnicy Metropolitalnej w obecnej perspektywie budżetowej UE do 2023 r. Planowana droga zniknęła z listy projektów funduszu POIiŚ. Pieniądze z Pomorza trafią prawdopodobnie na budowę dróg na Śląsku i Podkarpaciu.

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje budowę nowego lodowiska przy ul. Morskiej na Grabówku . Wsparcie finansowe w ramach programu rozwoju ponadlokalnej infrastruktury sportowej wyniesie 3,5 mln zł. Termin rozpoczęcia budowy obiektu pozostaje nieznany.

  • Linia autobusowa 4A jeżdżąca z centrum Gdyni przez Karwiny i Dąbrowę na lotnisko w Gdańsku 10 grudnia przestanie funkcjonować. - Wtedy zostają uruchomione przystanki PKM Karwiny i Stadion - tłumaczą przedstawiciele ZKM Gdynia. Wśród pasażerów zawrzało.

  • 56-letni Roman G., podejrzany o zamordowanie mieszkańca Gdyni w Holandii w 2008 roku, usłyszał właśnie zarzut zabójstwa. Doprowadzenie podejrzanego przed oblicze prokuratury poprzedziła trwająca kilka miesięcy procedura ekstradycyjna. 56-latek ukrywał się bowiem w Ekwadorze.

Chcą ubrać Neptuna...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, obchodzony na całym świecie 5 grudnia, będzie miał swoje akcenty również w Gdańsku.- Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Miasto Gdańsk oraz gdańskie organizacje pozarządowe i instytucje, w dniach od 2 do 8 grudnia 2017r. organizują wielkie święto – GDAŃSKI TYDZIEŃ WOLONTARIATU.

Czytaj więcej...

Sezon żeglarski żegna nas do wiosny

Zdjęcie użytkownika Brygida Susko.

XV Gminny Turniej KGW

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na XV Gminy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 18 listopada 2017 roku o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2e.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości 11.11.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.Zdjęcie użytkownika Magazyn Gdański - Promotion Magazine.

Czytaj więcej...

Podkategorie