Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Od kwietnia uruchomione zostaną połączenia między Gdańskiem a Berlinem. Do największego lotniska w stolicy Niemiec latać będą trzy razy w tygodniu samoloty taniego przewoźnika Easy Jet. Ceny biletów zaczynają się od ok. 155 zł w jedną stronę.

  • Gdyby nie właściwa reakcja świadka i strażników miejskich, bezdomny mężczyzna odebrałby sobie życie. Niedoszły samobójca schronił się przed chłodem na klatce schodowej, a następnie zażył kilkadziesiąt tabletek przeciwbólowych, które popił alkoholem. Do zdarzenia doszło przy jednej z ulic Wrzeszcza.

  • Jeśli mieszkasz w Gdyni, a z twojego kranu leci kolorowa woda, to... wszystko jest w porządku. Bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska barwnik ma pomóc wykryć nieszczelności w sieci. W sobotę woda będzie znowu przezroczysta.

  • Policja i rodzina proszą o pilny kontakt osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Pawła Lewandowskiego. 28-letni mężczyzna był ostatnio widziany we wtorek w miejscu swojego zamieszkania na Osowej.

Morze w malarstwie polskich artystów

Wernisaż w sobotę na fregacie DAR POMORZA, godz. 16.
Zdjęcie użytkownika Era Art Spaw.

BARWY MORZA GDYNIA 2018

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na galę otwarcia czwartej edycji  OGÓLNOPOLSKIEJ  WYSTAWY  MARYNISTYCZNEJ  "BARWY  MORZA" na pokład białej fregaty "DAR POMORZA" dnia 21 kwietnia o godz. 16.00.

Wystawa, w której biorą udział profesjonalni artyści z całej Polski, odbywa się przy współpracy Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka i Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

W tym roku, w roku 100 lecia Niepodległości Polski, otwarcie wystawy będzie szczególnie uroczyste. Zapraszamy na koncert, spotkania z ludźmi sztuki i inne atrakcje...

Wystawa trwać będzie do 20.VI.2018 r.

www.nmm.pl/dar-pomorza
http://www.eraartprofile.pl/eraartprofile/?page_id=3366
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.