Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Ciężarówki i autobusy komunikacji miejskiej nie wjadą już na most nad Opływem Motławy w ciągu ul. Zawodników. 70-letni obiekt jest mocno skorodowany.

  • Ukradł fiata uno, przeparkował go ulicę obok i... zasnął za kierownicą. Ze snu wybudzili go policjanci. Kradzież na Oruni się nie powiodła, bo 39-letni złodziej był pijany - miał ok. 2,5 promila.

  • Jeszcze tylko do końca poniedziałku można oddawać głosy w kolejnej edycji gdańskiego i sopockiego budżetu obywatelskiego. Nawet jednak zwycięskie projekty nie mają gwarancji realizacji w takim kształcie, w jakim zostały przegłosowane przez mieszkańców.

  • Na poniedziałek zaplanowano dwie debaty z udziałem kandydatów na prezydenta Gdańska. W Radiu Gdańsk nie pojawili się jednak Paweł Adamowicz i Jarosław Wałęsa, z udziału w debacie "Gazety Wyborczej" zrezygnowali Kacper Płażyński i Jarosław Wałęsa.

Morze w malarstwie polskich artystów

Wernisaż w sobotę na fregacie DAR POMORZA, godz. 16.
Zdjęcie użytkownika Era Art Spaw.

BARWY MORZA GDYNIA 2018

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na galę otwarcia czwartej edycji  OGÓLNOPOLSKIEJ  WYSTAWY  MARYNISTYCZNEJ  "BARWY  MORZA" na pokład białej fregaty "DAR POMORZA" dnia 21 kwietnia o godz. 16.00.

Wystawa, w której biorą udział profesjonalni artyści z całej Polski, odbywa się przy współpracy Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka i Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

W tym roku, w roku 100 lecia Niepodległości Polski, otwarcie wystawy będzie szczególnie uroczyste. Zapraszamy na koncert, spotkania z ludźmi sztuki i inne atrakcje...

Wystawa trwać będzie do 20.VI.2018 r.

www.nmm.pl/dar-pomorza
http://www.eraartprofile.pl/eraartprofile/?page_id=3366
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.