Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Bałtyckie Targi Militarne już w kwietniu br.

BALT MILITARY EXPO odbędą się ale ON LINE
16. Bałtyckie Targi Militarne
20-22 kwietnia 2021 / ON LINE
Organizator serdecznie zaprasza na 16. edycję Bałtyckich Targów Militarnych Balt Military Expo 2021, która w tym roku, wyjątkowo, odbędzie się już w kwietniu i w formule ON LINE.


Te wysoce specjalistyczne targi koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych i ratownictwa na morzu i lądzie. Powstały i realizowane są we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Sztabem Generalnym Wojska Polskiego, Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych, Marynarką Wojenną RP, Wojskami Specjalnymi, Żandarmerią Wojskową, Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Biurem Bezpieczeństwa Narodowego i formacjami podległymi MSWiA.
Balt Military Expo 2021, organizowane są równolegle z targami InterMarE South Baltic Maritime Economy Exhibition.
InterMarE South Baltic Maritime Economy Exhibition to projekt dedykowany małym i średnim firmom działających w sektorze gospodarki morskiej mający na celu nawiązanie i rozwinięcie współpracy, a także promocję zielonej i błękitnej gospodarki w Regionie Morza Południowego Bałtyku.
Dzięki formule ON LINE będą możliwe spotkania w czasie rzeczywistym z partnerami biznesowymi, prezentacje firmy poprzez filmy, nagrane materiały promocyjne, a także nadawane ze studia wypowiedzi prelegentów. Warto wymienić również ekspozycję produktów w formie katalogów do pobrania na stoisku i prezentacje firmy dla wszystkich uczestniczących Wystawców ze sceny głównej Targów. Wszystkie te technologiczne rozwiązania dają zupełnie nowe możliwości biznesowe, a także znacząco zwiększają zasięg promocji i prezentacji oferty Wystawców w całym rejonie Bałtyku Południowego i nie tylko.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.
Podczas tegorocznej edycji Balt Military Expo 2021 i InterMarE South Baltic Maritime Economy Exhibition ponad 150 wystawców z kraju i zagranicy przedstawi innowacyjne rozwiązania i technologie przemysłu obronnego dedykowane Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, Żandarmerii Wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Służbie Więziennej, a także małym i średnim przedsiębiorstwom z szeroko rozumianej branży morskiej. Wśród zgłoszonych firm są miedzy innymi: stocznie, producenci uzbrojenia, sprzętu,
wyposażenia statków i okrętów, firmy technologiczne, offshorowe, stocznie jachtowe, firmy produkujące wyposażenie obiektów morskich i platform, a także firmy specjalizujące się w prawie i ubezpieczeniach morskich, agencje brokerskie i zajmujące się turystyką morską.
Na szczególną uwagę zasługują odbywające się podczas targów konferencje:
- IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”. Priorytetową tematyką Konferencji będą rozwiązania z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także ratownictwa morskiego. - GreenMarE - konferencja morska o wymiarze europejskim, której celem jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, forum do wymiany myśli i doświadczeń w zakresie ekologii i ochrony środowiska przedstawicieli przemysłu okrętowego, w tym stoczni i biur projektowych, producentów napędów, administracji krajowej i europejskiej, instytucji klasyfikacyjnych oraz finansowych.
- SEATECH - międzynarodowa konferencja, której celem jest wyznaczenie najważniejszych kierunków rozwoju technologicznego sektora morskiego. Podczas wydarzenia prelegenci przedstawią potrzeby i perspektywy rozwojowe w swoich branżach, a występujące startupy najnowsze rozwiązania technologiczne.
Rejestracja: https://baltmilitarylive.amberexpo.pl/register
BALT-MILITARY-EXPO 2021 | www.baltmilitary.pl; www.natconference.eu
20 - 22 kwietnia 2021, godz. 10:00 - 17:00 | SALMON EVENING 20 kwietnia, godz. 19:00 – 21.30
ON LINE
ORGANIZATOR
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
KONTAKT
dyrektor projektu: Marek Buczkowski
tel. 058 554 93 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PATRONAT HONOROWY PREZYDENTA RZECZY YPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY BALT MILITARY EXPO 16 BAŁTYCKIE TARGI MILITARNE IX MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWO TECHNICZNA NATCON ㅁㄷ warto TU być online GDAŃSK KWIETNIA 2021 exp amber 20-22 WWW.BALTMILITARY.PL”