Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Biuro Rozwoju Gdańska wyłożyło do publicznego wglądu projekt planu zagospodarowania dla pasa nadmorskiego w pobliżu molo w Brzeźnie. Część terenów obecnie niezagospodarowanych może zająć nowa zabudowa hotelowa z usługami (np. gastronomią), co nie podoba się politykom PiS. Proponują powiększenie parku Reagana w stronę al. Hallera i rozpoczęcie rozmów z deweloperem, który nawet bez nowego planu i tak może rozpocząć budowę hotelu.

  • Jest absolutną rekordzistką, jeśli chodzi o staż pracy w gdańskim Urzędzie Miejskim, w którym przepracowała ponad pół wieku. Teresa Blacharska, skarbnik Gdańska, wraz z końcem stycznia odchodzi na emeryturę. Nazwisko jej następcy ma zostać ogłoszone wkrótce.

  • Trwa pierwszy etap prac odtwarzających koryto Potoku Wiczlińskego. Warte 33 mln zł roboty można zauważyć z obwodnicy na wysokości węzła Chwarzno. My pokazujemy je z powietrza.

  • Robert Biedroń, kandydat Lewicy w tegorocznych wyborach na prezydenta Polski, oficjalnie wystartował z kampanią, która, jak podkreślał, ma go doprowadzić do zwycięstwa. W poniedziałek spotkał się ze swoimi wyborcami w Sopocie. - Mamy siłę, idziemy wygrać te wybory! - przekonywali przedstawiciele lewej strony sceny politycznej.

Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Praca w Belgii  - Operator Maszyn gnąco/klejących

 – wynagrodzenie od 14,30 euro/h

Czy interesuje Cię praca za granicą?

 

Czy posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn gnąco/klejących?

Czy komunikujesz się w języku angielskim ?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, szukamy właśnie Ciebie. Nie czekaj aplikuj już dziś i zacznij z nami współpracę.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej poszukujemy                                OPERATORA MASZYN GNĄCO/ KLEJĄCYCH.

W zamian za Twoje doświadczenie oferujemy wynagrodzenie od 14,30 euro/godz. , czeki żywnościowe w kwocie 3,09 euro na dzień, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

 Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Katarzyna Lewicka

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych

+48 517 612 024, +48 506 561 723
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.