Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Ok. 400 tys. zł. kosztował remont odcinka ciągu pieszo-rowerowego o długości 1,2 km przy ul. Małokackiej w Gdyni. Rowerem nadal można jednak jechać po nim tylko w kierunku Witomina. - To bezpieczne dla pieszych, bo znaczne wzniesienie sprawia, że ruch rowerowy jest powolny - mówią urzędnicy.

  • Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Nie jest tajemnicą, że to najlepszy moment na zakup nowego samochodu. Zaglądamy do salonu Witman przy al. Grunwaldzkiej 493 w Gdańsku i sprawdzamy, jakimi rabatami kusi trójmiejski przedstawiciel marki Mercedes-Benz. Rąbka tajemnicy uchylił Filip Rachwał, doradca handlowy Mercedes-Benz Witman.

  • Do końca tego roku, w lasach okalających Trójmiasto odbędą się trzy odstrzały redukcyjne dzików. Odstrzał jest spowodowany m.in. walką z rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń. We wrześniu cały teren Gdańska znalazł się bowiem w tzw. żółtej strefie, czyli obszarze objętym pewnymi restrykcjami w związku z epidemią. Z tego powodu, nie jest możliwe odławianie zwierząt i przewożenie ich z dala od miejskich zabudowań.

  • Podawał się za policjanta i zaczepiał dzieci - rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku ostrzegają się wzajemnie przed mężczyzną, który pojawia się w pobliżu szkoły na Chełmie. - Ukradł rower małemu chłopcu, którego przekonał, że jest funkcjonariuszem i powinien oddać mu jednoślad - poinformował nas czytelnik. Gdańscy mundurowi prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Praca w Belgii  - Operator Maszyn gnąco/klejących

 – wynagrodzenie od 14,30 euro/h

Czy interesuje Cię praca za granicą?

 

Czy posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn gnąco/klejących?

Czy komunikujesz się w języku angielskim ?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, szukamy właśnie Ciebie. Nie czekaj aplikuj już dziś i zacznij z nami współpracę.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej poszukujemy                                OPERATORA MASZYN GNĄCO/ KLEJĄCYCH.

W zamian za Twoje doświadczenie oferujemy wynagrodzenie od 14,30 euro/godz. , czeki żywnościowe w kwocie 3,09 euro na dzień, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

 Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Katarzyna Lewicka

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych

+48 517 612 024, +48 506 561 723
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.