Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Agresją i obelgami kierowanymi w stronę strażników miejskich zareagował mężczyzna, którego przyłapano na paleniu śmieciami w piecu. Sprawa trafiła na policję. Dodatkowo za popełnione wykroczenie mundurowi skierowali przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

  • Teren, którego częścią jest XVIII-wieczny Dwór Srebrniki we Wrzeszczu, może przeobrazić się w nowoczesne osiedle mieszkalno-usługowe. Konkurs na opracowanie koncepcji ogłosiła spółka zarządzająca nieruchomością, której właścicielami są Agencja Rozwoju Pomorza i Pomorska Kolej Metropolitalna. Wyniki poznamy pod koniec stycznia, a termin samej realizacji nie jest jeszcze znany.

  • Trwają poszukiwania złodzieja, który włamał się do pomieszczeń firmy działającej na terenie budynku należącego do Pomorskiej Strefy Ekonomicznej w Gdyni. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

  • - Kiedy rozpoczną się prace drogowe związane z węzłem Chylonia? Mijają tygodnie, a na terenie inwestycji niewiele się dzieje - pytają mieszkańcy. Władze Gdyni odpowiadają, że na razie trwa rozbiórka elementów kolidujących z budową i zabezpieczanie zieleni.

CHŁOPCY Z PLACU BRONI

ZAPROSZENIE NA WZRUSZAJĄCY MUSICAL
"CHŁOPCY Z PLACU BRONI"
28 października 2019 godz. 19 w Gdańsku

Warto zabrać dzieci w każdym wieku i spędzić rodzinnie poniedziałkowy wieczór przeżywając wzruszające chwile podczas spektaklu muzycznego. Super lektura, którą przenieśliśmy na deski teatru. Tego wydarzenia nie można zapomnieć. Musical zbiera same pozytywne opinie i widzowie zakochują się w naszych bohaterach. 

Zapraszamy do zakupu biletów już dzisiaj
(ilość miejsc ograniczona)
Warto zabrać cała rodzinę.
Zapraszamy również grupy - bilety z rabatem

http://chlopcyzplacubroni.pl/terminy-spektakli/
Na deski teatru została przeniesiona ponadczasowa opowieść Ferenca Molnára o przyjaźni, braterstwie i poświęceniu. Historia małego Nemeczka, bohaterskiego Boki i jego chłopców, walczących o swój plac pozaszkolnych zabaw, znana jest doskonale wielu pokoleniom Polaków jako lektura szkolna i na stałe utkwiła w naszej świadomości. Teraz jej uniwersalny przekaz został wzbogacony o ponad dwadzieścia wzruszających utworów, dynamiczną choreografię oraz pełne autentyczności wokale młodych artystów Stowarzyszenia, którzy z oddaniem przenoszą widza do Budapesztu, gdzie u schyłku XIX wieku rozgrywa się ta piękna historia. Tam możemy, z zapartym tchem, śledzić losy młodych bohaterów, którzy z ogromną pasją, w duchu wspaniałego braterstwa, toczą największą bitwę swojego życia - o prawo do zabawy na skrawku ziemi w sercu tej metropolii, otoczonym z trzech stron szarymi murami kamienic i oddzielonym od ulicy starym, zrujnowanym, drewnianym płotem...

Wybrane opinie na temat spektaklu po premierze:
"Piękny spektakl, polecam, idealnie odzwierciedla książkę, jako obowiązującą lekturę. Przy tym jest ogromną dawką wzruszenia, zmusza do refleksji nad prawdziwymi wartościami w życiu człowieka. Warto aby dzisiejsza młodzież to zobaczyła. Profesjonalnie przygotowany, piękna gra młodych aktorów, ekstra libretto, super muzyka. Kilka razy się popłakałam. 
Od początku do końca ogląda się z wielkim zainteresowaniem. 
Pare razy się popłakałam. Naprawdę warto obejrzeć ten spektakl !

REZERWACJA:                                                       

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM

Tel. 690 335 456  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
www.chlopcyzplacubroni.pl

REZERWACJA ONLINE:  http://chlopcyzplacubroni.pl/terminy-spektakli/