Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Cztery osoby - 18-letnią dziewczynę i jej trzech kolegów w wieku od 18 do 20 lat - zatrzymali wieczorem 9 grudnia policjanci. Chwilę wcześniej młodzi ludzie pomalowali elewację jednego z budynków przy ul. Stolarskiej w Gdańsku.

  • Budowę hermetycznej kompostowni Zakładu Utylizacyjnego przy ul. Jabłoniowej 55 na Szadółkach można uznać za zakończoną. Jego władze złożyły właśnie wniosek o pozwolenie na użytkowanie obiektu. Zgodnie z przepisami wniosek powinien zostać rozpatrzony przez Powiatowy Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w ciągu 30 dni. Jednak w praktyce powinno to nastąpić znacznie wcześniej, dzięki czemu kompostownia zacznie funkcjonować jeszcze przed końcem bieżącego roku.

  • Sąd aresztował na trzy miesiące 39-letniego trenera siatkówki z Gdańska, podejrzanego o próbę gwałtu i molestowanie swojego 13-letniego podopiecznego. Mężczyzna kilka lat temu pracował jako nauczyciel WF-u w jednej z gdańskich szkół.

  • Wszystko wskazuje na to, że szlabanu, który miał stanąć na ul. Tenisowej - na granicy Gdańska i Borkowa - jednak nie będzie. Urzędnicy podpisali w tej sprawie porozumienie z mieszkańcami. Deweloper oraz gmina zobowiązały się do budowy ul. Stylowej, stanowiącej drogę alternatywną.

Odkryj Gminę Żukowo...

 

...z nowoczesną aplikacją mobilną!

Oficjalna aplikacja Gminy Żukowo to atrakcyjny mobilny informator zarówno dla mieszkańców jak i turystów odwiedzających Kaszuby.

Prosto na swój telefon lub tablet możesz otrzymywać powiadomienia o bieżących wydarzeniach z gminy Żukowo, odkrywać ciekawe miejsca, sprawdzić gdzie w pobliżu znajdziesz nocleg, restaurację czy przychodnię.

 

Ta nowoczesna, bezpłatna aplikacja z bazą teleadresową oraz użytecznymi informacjami o gminie Żukowo daje także możliwość wytyczania tras do wybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji. Jeśli zdarzyło Ci się szukać swojego auta wśród innych zaparkowanych pojazdów, mobilna aplikacja ułatwi Ci jego znalezienie.

 

Jak pobrać aplikację?

 

Wybierz odpowiedni dla Twojego urządzenia sklep i pobierz aplikację:

 

Urządzenia z Androidem: Sklep Play -> wpisz w wyszukiwarce: Żukowo -> kliknij Zainstaluj.

 

Urządzenia z systemem iOS: App Store -> wpisz w wyszukiwarce: Żukowo -> kliknij Pobierz.

 

Gotowe!