Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

SYNEXUS

 Otwarcie nowej placówki Centrum Medycznego SYNEXUS w Oliwie.

Centrum Medyczne SYNEXUS otworzyło 24 czerwca br. kolejną przychodnię w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Medyczne Synexus uruchomiło nową placówkę. Jest to już szósta w Polsce i 25 na świecie przychodnia pod szyldem Synexus. Nowa placówka została otwarta w Gdańsku, przy ul. Beniowskiego 23, zajmuje łącznie ponad 1000 m2 powierzchni i jest największym ośrodkiem badawczym firmy Synexus. Dyrektorem ośrodka jest lek. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska (na zdjęciu powyżej). Uroczystość otwarcia została uświetniona przez obecność przedstawicieli lokalnych władz miasta, Reprezentanta Ambasady Brytyjskiej, reprezentantów Uniwersytetu Medycznego oraz przedstawicieli wielu fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz pacjentów.

Uroczystość otwarcia uświetnił koncert artystki

lek. med. Magdalena Przekwas-Jaruchowska

Już od początku czerwca Centrum Medyczne Synexus oferuje mieszkańcom Gdańska bezpłatne badania kontrolne a także możliwość udziału w programach klinicznych nowych leków i terapii. Obecnie pacjenci mogą skorzystać z Akcji Promocji Zdrowia, w ramach których bezpłatnie wykonywane są m.in. spirometria dla osób chorujących na astmę, badania laboratoryjne dla diabetyków oraz dla pacjentów, którzy przeszli zdarzenie kardiologiczne.


Centrum Medyczne Synexus to sieć przychodni, która w Polsce jest obecna od 2006 roku i ma swoje placówki w następujących miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Gdańsku. Firma zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy kontroli zdrowia oraz badania kliniczne w dziedzinie wielu chorób.


Synexus realizuje działania w zakresie promocji zdrowia. Z usług firmy od 2012 r. skorzystało już ponad 170 tysięcy osób w całej Polsce, w przychodniach Synexus bezpłatnie wykonano dla pacjentów m.in. 140.000 badań densytometrycznych sprawdzających ryzyko osteoporozy, 50.000 badań lipidogramu określających poziom cholesterolu, 10.000 badań spirometrycznych oceniających funkcjonowanie płuc. Firma bierze czynny udział w licznych akcjach społecznych. Cieszy się uznaniem wśród pacjentów, zwłaszcza osób starszych, czego wyrazem jest otrzymanie zaszczytnego tytułu Przyjaźni Seniorom w kategorii bezpłatne badania profilaktyczne w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki „Przyjaźni Seniorom”.

Obszary w jakich prowadzi badania kliniczne to przede wszystkim diabetologia, kardiologia, pulmonologia i reumatologia. W badaniach tych bierze udział kilka tysięcy osób rocznie – w 2014 r. 1600 pacjentów przystąpiło do badań klinicznych w przychodniach Synexus.

Więcej na www.przebadajsie.pl

Otwarcie nowej placówki SYNEXUS w Oliwie

Magdalena Przekwas-Jaruchowska, dyrektor przychodni w Gdańsku

Gabinety lekarzy specjalistów

Fot. Brygida Susko-Tumielewicz