Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

URODA 2015

Salon zdrowia i zdrowego stylu życia

3-4 października 2015
Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze AMBEREXPO

W dzisiejszych czasach trudno osiągnąć życiowy i zawodowy sukces bez dobrej prezentacji, bez dbałości o wygląd i zdrowie. Uroda kobiety to nie tylko jej atrakcyjny i zadbany wygląd, ale również zdrowy styl życia i szczególna dbałość o zdrowie w tym również piękny uśmiech!!!

Zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej oferty ponad 6-ciu tysiącom Pań, które odwiedzą nasza imprezę. Pań szczególnie dbających o urodę i zdrowie. Pań zainteresowanych korzystaniem z usług na najwyższym poziomie w zakresie opieki medycznej, stomatologicznej, chirurgii plastycznej i estetycznej.

SALON URODA 2015 to wydarzenie, event skierowany do Pań w każdym wieku i na każdym etapie swojego życia. To impreza podczas której Panie będą mogły miło spędzić czas
na ciekawych spotkaniach, fachowych rozmowach i poradach, wykładach, warsztatach, pokazach i degustacjach. Otrzymają informacje na temat najnowszych trendów na nadchodzący sezon jesienno-zimowy !

Do udziału zapraszamy profesjonalne kliniki medyczne, stomatologiczne, prywatne szpitale i przychodnie. SALON ZDROWIA to promocja i prezentacja profesjonalnych usług
w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej w tym również chirurgii plastycznej i estetycznej. Do udziału w SALONIE URODA 2015 zapraszamy też firmy oferujące usługi, dzięki którym Panie będą mogły zrelaksować się i prowadzić zdrowy styl życia np. hotele i ośrodki spa & wellness, kluby fitness, szkoły tańca, trenerów personalnych, dietetyków….

Natomiast w hali obok kolejny raj dla Pań, szaleństwo kosmetyczno-fryzjerskie! Porady kosmetyczek, wizażystek, fryzjerów, możliwość zakupów najmodniejszych kosmetyków
w atrakcyjnych cenach, czyli 18 już edycja ulubionej przez Panie imprezy:
Targów Kosmetyczno- Fryzjerskich URODA 2015

targi URODA to:
• nr 1 w północnej Polsce
• ponad 200 firm i marek (m.in. kosmetyka biała i kolorowa, pielęgnacja paznokci i dłoni, pielegnacja i stylizacja włosów, makijaż i wizaż, spa & wellness)
• 6 tysięcy odwiedzających gości dbających o urodę i zdrowie
• nowości, premiery, szkolenia, pokazy zabiegów, najlepsze oferty, promocje
• 2 sceny a na nich 15 godzin show z pokazami i prezentacjami najnowszych trendów,
• 10 międzynarodowych konkursów i mistrzostw

SALON będzie stanowić wyraźnie wyodrębnioną część targowej ekspozycji i zostanie zaaranżowany w części hali wystawienniczej. Szczególnie zachęcamy do zaprezentowania Państwa oferty poprzez umożliwienie Paniom rozmów ze specjalistami, drobnych porad, niewielkich badań, prezentacji multimedialnych itp. Wówczas Państwa prezentacja będzie cieszyła się na pewno olbrzymim powodzeniem.

CENY PROMOCYJNE - powierzchnia prezentacyjna 150,00/m²

Dla wystawców oferujemy również dodatkowe formy promocji na hali jak np. możliwość rozstawienia rollup-ów, skorzystania z możliwości wyświetlania filmików promocyjnego na ekranach zlokalizowanych przy wejściu na hale oraz prezentacji na scenie.

Jesteśmy przeświadczeni, że udział w naszych wydarzeniu będzie ważnym elementem promocji Państwa usług. W razie zainteresowania naszą propozycją prosimy o informacje jakim stoiskiem oraz jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani, wówczas przygotujemy szczegółową ofertę.

Zapraszamy do współpracy ! Oczekujemy ma kontakt!

Z poważaniem

Dorota Solochewicz
Dyrektor Projektu URODA

Kontakt:
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA Gdańsk, ul. Żaglowa 11(budynek AmberExpo)
Dorota Solochewicz, 58 554 92 04;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;