Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Dość! - pod tym hasłem protestowano w czwartek 23.01.2020 r. w Gdańsku w obronie sądów. Około setka uczestników manifestacji zebrała się tym razem pod pomnikiem króla Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym, by wyrazić swój sprzeciw ws. tzw. ustawy kagańcowej, która ma ograniczać sędziowską swobodę orzekania. Ustawa ma także naruszać zasadę trójpodziału władzy czy zasadę wyłączności sądów w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości.

  • W nocy z środy na czwartek z zaparkowanego przy ul. Srebrnej w Gdańsku auta "na minuty" ktoś ukradł koła. Złodzieja szuka policja, a straty oszacowano na ok. 1,5 tys. złotych.

  • - Po co mamy segregować odpady, skoro nowy odbiorca wrzuca wszystko do jednej śmieciarki? - pyta nasz czytelnik, pan Piotr z Gdyni. Sprawdziliśmy i okazuje się, że ma rację, ale... nie do końca. Rzeczywiście różne frakcje odpadów odbiera często jedna śmieciarka, ale to specjalnie do tego przystosowany pojazd wielokomorowy.

  • Najpierw na celownik wzięli Żabiankę, po niej Przymorze, a w przyszłym tygodniu przyjdzie czas na m.in. Wrzeszcz Górny i Stogi. Straż Miejska w Gdańsku prowadzi akcję, w ramach której sprawdza, czy kierowcy stosują się do znaków drogowych obowiązujących na terenie osiedli, na które wjeżdżają. Posypały się mandaty.

ACTIVE LIFE

WYMARZONA SYLWETKA NA SYLWESTRA I WAKACJE

Grupa trenerów Personalnych ACTIVE LIFE – sprawdzonych i cenionych od wielu lat w trójmiejskim środowisku trenerskim zaprasza na Treningi personalne w Trójmieście. W swojej ofercie mamy treningi ukierunkowane na:

-redukcję tkanki tłuszczowej

-kształtowanie sylwetki

-rozbudowę masy mięśniowej

-poprawę wydolności i kondycji

-powrót do formy po kontuzji

-konsultacje treningowe i dietetyczne

-treningi online


Nie ważne czy masz 18 lat czy 60, pomożemy Ci uzyskać Twoje wymarzone efekty!

NIE POZWÓL, ŻEBY PRZYPADEK FORMOWAŁ TWOJE CIAŁO!!

Skontaktuj się z nami i jeszcze w tym tygodniu zacznij zmieniać swoje życie.

Trenujemy na siłowni, na stadionie lekkoatletycznym i w Trójmiejskim parku krajobrazowym.

Zaufało nam już dziesiątki osób, ich opinie o Nas możesz przeczytać na portalu trójmiasto.pl

http://www.trojmiasto.pl/Active-Life-o51169.html#opinie

Na wszystkie pakiety wykupione do 30.11.2015 udzielamy 10% zniżki!

Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie www.activelife.org.pl

Czekamy także na telefony 508 380 185 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie zwlekaj! Im szybciej się skontaktujesz tym szybciej zobaczysz efekty!