Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska, które zostaną ogłoszone w związku ze śmiercią Pawła Adamowicza - poinformował Jarosław Kaczyński.

  • W sobotę odbędzie się pogrzeb Pawła Adamowicza. Sobota będzie też dniem żałoby narodowej w całym kraju.

  • Po milczącym wiecu, który odbył się w poniedziałek na Długim Targu, mieszkańcy Gdańska i bliscy śp. Pawła Adamowicza postanowili znowu być razem. O godz. 18 spotkali się przed Urzędem Miejskim na wiecu pod hasłem "W brzmieniu ciszy".

  • Paweł Adamowicz od 30 lat był obecny w życiu publicznym Gdańska, a przez 20 lat pełnił funkcję prezydenta miasta. Przypominamy różne okresy jego życia.

6 lutego br. na AWFiS

Żyj Świadomie!

Misją Instytutu Profilaktyki Zdrowia i ogólnopolskiej akcji „Żyj Świadomie” jest uświadamianie społeczeństwa na temat zdrowego trybu życia i odpowiedź na pytanie dlaczego profilaktyka, a nie leczenie jest kluczowym elementem szczęśliwego i świadomego życia.

Na konferencji uświadomisz sobie jak w dzisiejszym świecie prosto dbać o zdrowie i obronić się przed najczęstszymi chorobami. Poznasz najnowsze odkrycia nagrodzone nagrodami Nobla, dowiesz się między innymi jak zwalczyć alergie, nowotwory, pasożyty, zapalenie stawów, cukrzyce, jak wzmocnić odporność.

Konferencja odbędzie się 6 lutego (sobota), godzina. 15.45 Gdańsk AWFiS ul. K.Górskiego 1 - Sala Kongresowa w budynku głównym.

 

Koszt biletu 20 zł.

Kontakt do osoby rejestrującej na konferencję Magdalena Herrmann tel. 530 894 462

Więcej na stronie: www.zyjswiadomie.pl

Opis: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif