Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Nowa, dłuższa wiata, monitoring oraz winda - to główne zmiany, jakie zajdą na przystanku SKM Redłowo po remoncie, który właśnie się zaczął. Końcowy efekt będziemy mogli zobaczyć w połowie marca 2020 roku.

  • W Sopocie przy ul. 3 Maja spaliła się elektryczna hulajnoga. Jak zapewnia operator, pożar nie był jednak efektem awarii sprzętu, tylko aktem wandalizmu, którego ofiarą pada coraz większa liczba wypożyczanych pojazdów.

  • Powołanie Instytutu Dziedzictwa Solidarności w Gdańsku ogłoszą w rocznicę podpisania porozumień sierpniowych władze NSZZ "Solidarność" i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma to być instytucja konkurencyjna wobec otwartego w 2014 roku Europejskiego Centrum Solidarności, którego obie te instytucje są współzałożycielami.

  • Policja i prokuratura badają sprawę śmierci 42-latka. Podczas domowej imprezy miał się on zachowywać agresywnie w stosunku do jednej z obecnych tam kobiet, na co zareagował inny mężczyzna i obezwładnił go. Wezwano policję, ale gdy policjanci pojawili się na miejscu, 42-latek nie żył.

6 lutego br. na AWFiS

Żyj Świadomie!

Misją Instytutu Profilaktyki Zdrowia i ogólnopolskiej akcji „Żyj Świadomie” jest uświadamianie społeczeństwa na temat zdrowego trybu życia i odpowiedź na pytanie dlaczego profilaktyka, a nie leczenie jest kluczowym elementem szczęśliwego i świadomego życia.

Na konferencji uświadomisz sobie jak w dzisiejszym świecie prosto dbać o zdrowie i obronić się przed najczęstszymi chorobami. Poznasz najnowsze odkrycia nagrodzone nagrodami Nobla, dowiesz się między innymi jak zwalczyć alergie, nowotwory, pasożyty, zapalenie stawów, cukrzyce, jak wzmocnić odporność.

Konferencja odbędzie się 6 lutego (sobota), godzina. 15.45 Gdańsk AWFiS ul. K.Górskiego 1 - Sala Kongresowa w budynku głównym.

 

Koszt biletu 20 zł.

Kontakt do osoby rejestrującej na konferencję Magdalena Herrmann tel. 530 894 462

Więcej na stronie: www.zyjswiadomie.pl

Opis: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif