Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Podczas patrolu lasu komunalnego gdyńscy strażnicy miejscy złapali na gorącym uczynku mężczyzn, którzy wysypywali gruz. Sprawcy musieli po sobie posprzątać i zostali ukarani mandatem w wysokości 500 zł.

  • Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok sądu rejonowego w sprawie dotyczącej organizacji przez gdański klub B90 koncertów bez stosownej zgody miasta. Koncerty rockowe są nieporównywalnie niebezpieczniejsze od koncertów muzyki klasycznej - stwierdzono w uzasadnieniu. Właścicielka klubu musi zapłacić grzywnę w wysokości 30 tys. zł.

  • Kilka dni temu pisaliśmy o sprzeciwie polityków PiS wobec zapisów projektu nowego Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Brzeźna. Dzisiaj przyjrzymy się szczegółowo rozwiązaniom proponowanym przez Biuro Rozwoju Gdańska dla tego ok. 10-hektarowego terenu, położonego pomiędzy deptakiem do molo a al. Hallera. W niektórych fragmentach są one na tyle mało precyzyjne, że nawet miejscy urbaniści nie wiedzą, jak będzie ukształtowana nowa zabudowa.

  • - Na główną pocztę w Gdyni nie da się wjechać wózkiem, bo urzędnicy przerzucają się pismami. Tymczasem matka z dzieckiem musi dzwonić, by ktoś pomógł jej wejść, o niepełnosprawnych już nawet nie wspomnę - pisze nasz czytelnik, pan Lech.

HOLISTIC CLINIC Gdynia

Dzień Otwarty z marką amerykańskich kosmeceutyków OBAGI

23.03.2016 r. klinicaHOLISTIC CLINIC Gdyniaorganizuje Dzień Otwarty z marką amerykańskich kosmeceutyków OBAGI. 

Serdecznie zapraszam Znajome, Klientki na indywidualne spotkania w tym dniu. Mam nadzieję - do zobaczenia.!
Karolina Sozańska
Dyrektor Zarządzający
www.holisticclinic.pl/gdynia

W celu zapisania się na konkretną godzinę –prośba o kontakt z recepcją kliniki pod nr tel.: 796 77 11 70            

(Liczba miejsc jest ograniczona).

HOLISTIC CLINIC Gdynia

Al. Zwycięstwa 241/6

81-521 Gdynia

TRITUM Business Park

Nowe Orłowo