Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Przyjemny i pachnący wieczór z firmą ELEMIS

Salon LAUREL SPA otwarty!

Wczorajszy wieczór spędziłam w pięknych wnętrzach nowo-otwartego salonu kosmetycznego i SPA w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Tam, przy ulicy Podleckiego 9 otwarto wczoraj nowy salon we współpracy z brytyjską firmą Elemis.

https://www.facebook.com/brygida.susko/media_set?set=a.1100763159971277.1073741928.100001128108719&type=3

Więcej zdjęć z otwarcia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/brygida.susko
Tak się wygląda po wyjściu z salonu LAUREL... :)

Brytyjska firma ELEMIS  (przedstawicielka osobiście przybyła na otwarcie z Londynu),  po raz pierwszy zagościła w Polsce, właśnie w Gdańsku! J  Związała się z właścicielką salonu LAUREL SPA – młodą acz z niemałą liczbą certyfikatów potwierdzających jej fachowość i doświadczenia zdobyte oprócz wiedzy na wyższej uczelni - kierunek kosmetologia Dagmarę Jankowską, z którą zaplanowała dłuższą współpracę. A firma ELEMIS – znana z doskonałej jakości kosmetyków stosowanych w salonach piękności, ma się czym pochwalić. Uwierzcie mnie na słowo lub sami spróbujcie tych wspaniałości, którymi pachnę jeszcze dziś :)

Są to kosmetyki na basie naturalnych komponentów polecane również kobietom w ciąży i z cerą wrażliwą (więcej dowiecie się miłe panie i dbający o swoje ciało panowie (salon jest dla obojga płci) na miejscu w LAUREL SPA – Gdańsk, ul. Podleckiego 9.

Żeby złe duchy nie mąciły, polską tradycją, salon został poświęcony na szczęście i pomyślność właścicieli i Klientów!

Życzę powodzenia w biznesie,

Brygida Susko-Tumielewicz