Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok sądu rejonowego w sprawie dotyczącej organizacji przez gdański klub B90 koncertów bez stosownej zgody miasta. Koncerty rockowe są nieporównywalnie niebezpieczniejsze od koncertów muzyki klasycznej - stwierdzono w uzasadnieniu. Właścicielka klubu musi zapłacić grzywnę w wysokości 30 tys. zł.

  • Kilka dni temu pisaliśmy o sprzeciwie polityków PiS wobec zapisów projektu nowego Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Brzeźna. Dzisiaj przyjrzymy się szczegółowo rozwiązaniom proponowanym przez Biuro Rozwoju Gdańska dla tego ok. 10-hektarowego terenu, położonego pomiędzy deptakiem do molo a al. Hallera. W niektórych fragmentach są one na tyle mało precyzyjne, że nawet miejscy urbaniści nie wiedzą, jak będzie ukształtowana nowa zabudowa.

  • - Na główną pocztę w Gdyni nie da się wjechać wózkiem, bo urzędnicy przerzucają się pismami. Tymczasem matka z dzieckiem musi dzwonić, by ktoś pomógł jej wejść, o niepełnosprawnych już nawet nie wspomnę - pisze nasz czytelnik, pan Lech.

  • Elektryfikacja gamy modelowej Volvo trwa w najlepsze. Szwedzi szacują, że w 2025 roku około 50 proc. sprzedawanych przez koncern samochodów będzie pojazdami elektrycznymi. Poniżej przybliżamy wam specyfikację ekologicznych napędów Volvo, które dostępne są już w 9 modelach. A te możecie zamawiać w gdańskim salonie trójmiejskiego przedstawiciela szwedzkiej marki - Volvo Drywa.

Przyjemny i pachnący wieczór z firmą ELEMIS

Salon LAUREL SPA otwarty!

Wczorajszy wieczór spędziłam w pięknych wnętrzach nowo-otwartego salonu kosmetycznego i SPA w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Tam, przy ulicy Podleckiego 9 otwarto wczoraj nowy salon we współpracy z brytyjską firmą Elemis.

https://www.facebook.com/brygida.susko/media_set?set=a.1100763159971277.1073741928.100001128108719&type=3

Więcej zdjęć z otwarcia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/brygida.susko
Tak się wygląda po wyjściu z salonu LAUREL... :)

Brytyjska firma ELEMIS  (przedstawicielka osobiście przybyła na otwarcie z Londynu),  po raz pierwszy zagościła w Polsce, właśnie w Gdańsku! J  Związała się z właścicielką salonu LAUREL SPA – młodą acz z niemałą liczbą certyfikatów potwierdzających jej fachowość i doświadczenia zdobyte oprócz wiedzy na wyższej uczelni - kierunek kosmetologia Dagmarę Jankowską, z którą zaplanowała dłuższą współpracę. A firma ELEMIS – znana z doskonałej jakości kosmetyków stosowanych w salonach piękności, ma się czym pochwalić. Uwierzcie mnie na słowo lub sami spróbujcie tych wspaniałości, którymi pachnę jeszcze dziś :)

Są to kosmetyki na basie naturalnych komponentów polecane również kobietom w ciąży i z cerą wrażliwą (więcej dowiecie się miłe panie i dbający o swoje ciało panowie (salon jest dla obojga płci) na miejscu w LAUREL SPA – Gdańsk, ul. Podleckiego 9.

Żeby złe duchy nie mąciły, polską tradycją, salon został poświęcony na szczęście i pomyślność właścicieli i Klientów!

Życzę powodzenia w biznesie,

Brygida Susko-Tumielewicz