Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska, które zostaną ogłoszone w związku ze śmiercią Pawła Adamowicza - poinformował Jarosław Kaczyński.

  • W sobotę odbędzie się pogrzeb Pawła Adamowicza. Sobota będzie też dniem żałoby narodowej w całym kraju.

  • Po milczącym wiecu, który odbył się w poniedziałek na Długim Targu, mieszkańcy Gdańska i bliscy śp. Pawła Adamowicza postanowili znowu być razem. O godz. 18 spotkali się przed Urzędem Miejskim na wiecu pod hasłem "W brzmieniu ciszy".

  • Paweł Adamowicz od 30 lat był obecny w życiu publicznym Gdańska, a przez 20 lat pełnił funkcję prezydenta miasta. Przypominamy różne okresy jego życia.

Przyjemny i pachnący wieczór z firmą ELEMIS

Salon LAUREL SPA otwarty!

Wczorajszy wieczór spędziłam w pięknych wnętrzach nowo-otwartego salonu kosmetycznego i SPA w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Tam, przy ulicy Podleckiego 9 otwarto wczoraj nowy salon we współpracy z brytyjską firmą Elemis.

https://www.facebook.com/brygida.susko/media_set?set=a.1100763159971277.1073741928.100001128108719&type=3

Więcej zdjęć z otwarcia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/brygida.susko
Tak się wygląda po wyjściu z salonu LAUREL... :)

Brytyjska firma ELEMIS  (przedstawicielka osobiście przybyła na otwarcie z Londynu),  po raz pierwszy zagościła w Polsce, właśnie w Gdańsku! J  Związała się z właścicielką salonu LAUREL SPA – młodą acz z niemałą liczbą certyfikatów potwierdzających jej fachowość i doświadczenia zdobyte oprócz wiedzy na wyższej uczelni - kierunek kosmetologia Dagmarę Jankowską, z którą zaplanowała dłuższą współpracę. A firma ELEMIS – znana z doskonałej jakości kosmetyków stosowanych w salonach piękności, ma się czym pochwalić. Uwierzcie mnie na słowo lub sami spróbujcie tych wspaniałości, którymi pachnę jeszcze dziś :)

Są to kosmetyki na basie naturalnych komponentów polecane również kobietom w ciąży i z cerą wrażliwą (więcej dowiecie się miłe panie i dbający o swoje ciało panowie (salon jest dla obojga płci) na miejscu w LAUREL SPA – Gdańsk, ul. Podleckiego 9.

Żeby złe duchy nie mąciły, polską tradycją, salon został poświęcony na szczęście i pomyślność właścicieli i Klientów!

Życzę powodzenia w biznesie,

Brygida Susko-Tumielewicz