Aktualności z regionu

Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Trojmiasto.pl - wiadomości www.trojmiasto.pl
  • Podczas patrolu lasu komunalnego gdyńscy strażnicy miejscy złapali na gorącym uczynku mężczyzn, którzy wysypywali gruz. Sprawcy musieli po sobie posprzątać i zostali ukarani mandatem w wysokości 500 zł.

  • Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok sądu rejonowego w sprawie dotyczącej organizacji przez gdański klub B90 koncertów bez stosownej zgody miasta. Koncerty rockowe są nieporównywalnie niebezpieczniejsze od koncertów muzyki klasycznej - stwierdzono w uzasadnieniu. Właścicielka klubu musi zapłacić grzywnę w wysokości 30 tys. zł.

  • Kilka dni temu pisaliśmy o sprzeciwie polityków PiS wobec zapisów projektu nowego Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Brzeźna. Dzisiaj przyjrzymy się szczegółowo rozwiązaniom proponowanym przez Biuro Rozwoju Gdańska dla tego ok. 10-hektarowego terenu, położonego pomiędzy deptakiem do molo a al. Hallera. W niektórych fragmentach są one na tyle mało precyzyjne, że nawet miejscy urbaniści nie wiedzą, jak będzie ukształtowana nowa zabudowa.

  • - Na główną pocztę w Gdyni nie da się wjechać wózkiem, bo urzędnicy przerzucają się pismami. Tymczasem matka z dzieckiem musi dzwonić, by ktoś pomógł jej wejść, o niepełnosprawnych już nawet nie wspomnę - pisze nasz czytelnik, pan Lech.

Ulga w cierpieniu

"Ulga w cierpieniu – dzieci pomagają rówieśnikom z hospicjum" 

Nieuleczalna choroba, hospitalizacje przynoszące coraz więcej cierpienia, brak możliwości dalszego leczenia to tylko przykłady problemów, z którymi borykają się rodzice ciężko chorych dzieci. Często właśnie wtedy ulgę i wytchnienie przynosi hospicjum dziecięce. Los chorych dzieci nie jest obojętny ich rówieśnikom, którzy w ramach akcji Mini Lista Przebojów zbierają pieniądze na rzecz toruńskiego Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.

Pragnę zaprosić do bezpłatnego pobierania i publikacji naszych materiałów prasowych, które ukazują się codziennie w wielu kategoriach oraz formatach doc, jpg, audio oraz wideo.

Link do materiału źródłowego:  http://newsrm.tv/ulga-w-cierpieniu-dzieci-pomagaja-rowiesnikom-z-hospicjum/

Link do materiału wideo: http://newsrm.tv/newswp/wp-content/uploads/2018/04/0418MLP.mp4

Link do materiału audio: http://newsrm.tv/newswp/wp-content/uploads/2018/04/0418MLP_2.wav

W załączeniu znajduje się tekst oraz zdjęcie.
Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych publikacji. Materiały są dostępne bezpłatnie do wykorzystania dla mediów.

O Newsrm.tv

Jesteśmy kompleksową, multimedialną agencją informacyjną, która współpracuje i dostarcza aktualne informacje największym stacjom telewizyjnym, radiowym, prasowym oraz portalom internetowym w Polsce i za granicą. Naszymi rozmówcami są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm oraz analitycy, eksperci rynku jak również przedstawiciele świata kultury. Nasze ekipy reporterskie starają się być zawsze tam gdzie tworzy się informacja a materiały regularnie wykorzystują między innymi: Polsat, TVN, Onet, WP, Interia, Bankier oraz inne ogólnopolskie media. Użytkownikami naszego portalu są głównie dziennikarze, a baza zalogowanych użytkowników liczy już prawie 5000 osób. Oferujemy Państwu materiały video, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, oraz komunikaty prasowe, które można pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej www.newsrm.tv.

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym serwisie www.newsrm.tv i korzystania z aktualnych i rzetelnych informacji. Promujemy media Partnerskie i współpracujemy z nimi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zamieścimy na naszej stronie Państwa logotyp.

www.newsrm.tv

www.facebook.com/newsrmtv