Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Ulga w cierpieniu

"Ulga w cierpieniu – dzieci pomagają rówieśnikom z hospicjum" 

Nieuleczalna choroba, hospitalizacje przynoszące coraz więcej cierpienia, brak możliwości dalszego leczenia to tylko przykłady problemów, z którymi borykają się rodzice ciężko chorych dzieci. Często właśnie wtedy ulgę i wytchnienie przynosi hospicjum dziecięce. Los chorych dzieci nie jest obojętny ich rówieśnikom, którzy w ramach akcji Mini Lista Przebojów zbierają pieniądze na rzecz toruńskiego Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.

Pragnę zaprosić do bezpłatnego pobierania i publikacji naszych materiałów prasowych, które ukazują się codziennie w wielu kategoriach oraz formatach doc, jpg, audio oraz wideo.

Link do materiału źródłowego:  http://newsrm.tv/ulga-w-cierpieniu-dzieci-pomagaja-rowiesnikom-z-hospicjum/

Link do materiału wideo: http://newsrm.tv/newswp/wp-content/uploads/2018/04/0418MLP.mp4

Link do materiału audio: http://newsrm.tv/newswp/wp-content/uploads/2018/04/0418MLP_2.wav

W załączeniu znajduje się tekst oraz zdjęcie.
Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych publikacji. Materiały są dostępne bezpłatnie do wykorzystania dla mediów.

O Newsrm.tv

Jesteśmy kompleksową, multimedialną agencją informacyjną, która współpracuje i dostarcza aktualne informacje największym stacjom telewizyjnym, radiowym, prasowym oraz portalom internetowym w Polsce i za granicą. Naszymi rozmówcami są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm oraz analitycy, eksperci rynku jak również przedstawiciele świata kultury. Nasze ekipy reporterskie starają się być zawsze tam gdzie tworzy się informacja a materiały regularnie wykorzystują między innymi: Polsat, TVN, Onet, WP, Interia, Bankier oraz inne ogólnopolskie media. Użytkownikami naszego portalu są głównie dziennikarze, a baza zalogowanych użytkowników liczy już prawie 5000 osób. Oferujemy Państwu materiały video, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, oraz komunikaty prasowe, które można pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej www.newsrm.tv.

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym serwisie www.newsrm.tv i korzystania z aktualnych i rzetelnych informacji. Promujemy media Partnerskie i współpracujemy z nimi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zamieścimy na naszej stronie Państwa logotyp.

www.newsrm.tv

www.facebook.com/newsrmtv