Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Aktualności

Mieszkanie w Gdyni? Bardzo proszę...

Chcesz kupić mieszkanie w Gdyni? Podpowiadamy, w której dzielnicy szukać tego wymarzonego oraz gdzie warto zainwestować kupując lokal pod wynajem.       Gdynia znana jest z bogatego zaplecza turystycznego, nowoczesnej infrastruktury oraz pięknych plaż. Z tego powodu miasto stanowi popularny cel wyjazdów turystycznych oraz cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą zamieszkać lub zainwestować w mieszkanie nad Bałtykiem. W ostatnich latach Gdynia odnotowała dynamiczny rozwój rynku pierwotnego, a oferta mieszkań deweloperskich znacznie się wzbogaciła. Równocześnie na tle pozostałych miast Trójmiasta w Gdyni wciąż można liczyć na przystępne ceny mieszkań. Przyjrzyjmy się w jakich dzielnicach Gdyni warto szukać wymarzonego mieszkania oraz gdzie warto zainwestować kupując mieszkanie pod wynajem.

Czytaj więcej: Mieszkanie w Gdyni? Bardzo proszę...

Przemoc w rodzinie. - Jak na nią reagować

Gdański Oddział Centrum Praw Kobiet zaprasza na warsztaty dla osób pracujących w instytucjach pomocowych na temat tego, jak rozpoznać przemoc w rodzinie i jak na nią reagować.23 i 28 września br. odbędą się warsztaty dla osób pracujących w instytucjach pomocowych z zakresu dyskryminacji i przemocy w rodzinie. Specjalistki Centrum Praw Kobiet w Gdańsku przekażą ważną wiedzę, jak rozpoznawać przemoc, jak na nią reagować i jak udzielać pomocy osobom jej doświadczającym. 

Kiedy: 23 i 28 września 

Godziny: 9:00-17:00 (wraz z przerwami). 

Gdzie: O4 Flow w Olivia Business Centre w Gdańsku-Oliwie (Al. Grunwaldzka 472B). Osoby prowadzące: psycholożka Kalina Halemba i radczyni prawna Izabela Duczyńska. Liczba miejsc: 8-12. 

Udział bezpłatny. 

Czytaj więcej: Przemoc w rodzinie. - Jak na nią reagować

Centrum Praw Kobiet

Centrum Praw Kobiet - Oddział w Gdańsku zaprasza na dwa warsztaty dla osóbpracujących w instytucjach pomocowych na temat tego, jak rozpoznać przemoc wrodzinie i jak na nią reagować 

Już 23 i 28 września br. odbędą się dwa warsztaty dla osób pracujących w instytucjach pomocowych z zakresu dyskryminacji i przemocy w rodzinie. Specjalistki Centrum Praw Kobiet w Gdańsku przekażą ważną wiedzę, jak rozpoznawać przemoc, jak na nią reagować i jak udzielać pomocy osobom jej doświadczającym. 

Kiedy: 23 i 28 września 

Godziny: 9:00-17:00 (wraz z przerwami). 

Gdzie: O4 Flow w Olivia Business Centre w Gdańsku-Oliwie (Al. Grunwaldzka 472B). Osoby prowadzące: psycholożka Kalina Halemba i radczyni prawna Izabela Duczyńska. Liczba miejsc: 8-12. 

Udział bezpłatny. 

Czytaj więcej: Centrum Praw Kobiet

Nowy projekt realizowany w stoczni GRIST

Kolejny megablok wycieczkowca opuścił CRIST

Wczoraj do Francji wyruszył w pełni wyposażony 172 metrowy blok pływający zawierający część śródokręcia wraz z częścią siłowni oraz cztery dodatkowe bloki. Zrealizowany przez CRIST projekt L34 jest elementem stałej współpracy stoczni CRIST z francuskim armatorem stoczniowy Chantiers de l'Atlantique, przy budowie w pełni wyposażonych bloków do największych statków pasażerskich świata.

Czytaj więcej: Nowy projekt realizowany w stoczni GRIST

Podkategorie